Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Idea

W dzisiejszych niestabilnych czasach prawdziwe partnerstwo biznesowe jest wartością poszukiwaną. Poczucie pewności kontrahenta, wzajemnego szacunku, solidności i rzetelności rozliczeń daje oparcie, wewnętrzny spokój i możliwość realizowania przyjętych zamierzeń biznesowych, pozwala także planować rozwój.

 

Takiego partnerstwa nie buduje się od razu. Wymaga lat wspólnych doświadczeń, podobnej filozofii prowadzenia biznesu i wzajemnego zaufania. GOBARTO S.A., jako firma mająca korzenie rolnicze, stara się od początku swojej działalności budować takie relacje z dostawcami trzody chlewnej. Przez 20 lat obecności na rynku wiele w tym zakresie udało się zrobić i nawet najtrudniejsze chwile z 2009 roku nie złamały tego kierunku. Finansowa stabilność koncernu jako pewnego płatnika to czynnik, który był zawsze ważną częścią tych relacji.

 

Konkurs Hodowca Roku to także część tej filozofii. To przedsięwzięcie, które ma na celu podziękowanie dostawcom żywca wieprzowego za całoroczną, lojalną współpracę. To forma docenienia pracy dostawców GOBARTO S.A., którzy wyznaczają na polskim rynku standardy najwyżej jakości hodowli. To forma uznania, nagrody, a wreszcie i pragnienia, by nominowani i wygrani stanowili inspirację dla wszystkich polskich hodowców, by byli wzorem dobrze prowadzonej hodowli, a najwyższej jakości polskie mięso wieprzowe stało się prawdziwą marką, zwłaszcza na rynkach zewnętrznych.

 

W naszej Grupie wierzymy, że nagroda Hodowcy Roku stała się powszechnym synonimem najwyżej jakości pracy polskiego Hodowcy…

 

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia