Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Oferta

Wytwórnie Pasz w Gumowe, w Raciążu i w Rypinie oferują pod marką CEDROB PASZE bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu oraz trzody chlewnej.


Mieszanki paszowe produkowane w Zakładzie Produkcji Pasz posiadają urozmaicony skład, dzięki zastosowaniu kilku rodzajów komponentów zbożowych, by nie wprowadzać do żywienia drobiu i trzody chlewnej monodiety. Szczególna uwaga przykładana jest do jakości materiałów paszowych, z których produkowane są wszystkie mieszanki, co jest nieodzownym elementem tworzenia bezpiecznego, wysokiej jakości produktu. Proponowane przez CEDROB PASZE wszystkie programy żywienia drobiu i trzody chlewnej zostały opracowane w oparciu o najnowocześniejszą wiedzę i zalecenia z zakresu żywienia tych zwierząt. Jest to niezbędny czynnik, przy zastosowaniu nowoczesnej technologii pro-dukcji pasz, pozwalający na pełne wykorzystanie potencjału genetycznego drobiu oraz trzody chlewnej. W nowoczesnej koncepcji żywienia zwierząt tylko pełna znajomość ich wymagań pokarmowych oraz właściwy dobór wysokiej jakości materiałów paszowych, odpowiednio zbilansowanych w recepturze, jest gwarantem sukcesu  producentów żywca oraz jaj.

 

CEDROB PASZE dostarcza mieszanki paszowe do producentów na terenie całej Polski. W ofercie znajduje się szeroki asortyment pełnoporcjowych mieszanek paszowych i koncentratów dla wszystkich gatunków drobiu oraz dla trzody chlewnej. W skład tego asortymentu wchodzą pełnoporcjowe i uzupełniające mieszanki paszowe dla kurcząt rzeźnych, indyków rzeźnych, kur stad reprodukcyjnych mięsnych i nieśnych, a także kur towarowych, kaczek i gęsi oraz trzody chlewnej. Gotowy produkt, w formie luz lub w formie workowanej, może być dowożony do hodowców specjalistycznym transportem samochodowym.

 

Wysokiej jakości produkty, profesjonalna obsługa oraz współpraca z najlepszymi klientami zagwarantowała CEDROB PASZE miejsce w czołówce producentów pasz w Polsce. WIEDZA I DOŚWIADCZENIE zaowocowała największym sukcesem, jakim jest zadowolenie klientów oraz ich zaufanie.

Zakład Produkcji Pasz, obsługujący wytwórnie pasz w Gumowie, w Raciążu oraz Rypinie, posiada w swoim wyposażeniu specjalistyczne zestawy transportowe składające się z ciągników siodłowych, sześciokomorowych naczep-cystern samowyładowczych, a tabor dopełnia pięciokomorowa cysterna z napędem na dwie osie. Wśród w/w floty znajdują się także cysterny ssące, które poza rozładunkiem, zasysając produkt, mogą samodzielnie dokonywać załadunku produktów sypkich.

Poza wymienionym sprzętem do transportu paszy Zakład Produkcji Pasz posiada zestawy z wywrotkami przeznaczone do transportu zboża oraz trzy cysterny do przewozu produktów płynnych.

 

W sumie Zakład Produkcji Pasz dysponuje 80 własnymi samochodami. Każdego dnia wynajmuje dodatkowo 100 aut, by działać sprawnie i jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klientów.  Zakład  Produkcji Pasz jako pierwszy w Polsce uruchomił transport kolejowy, realizowany z portu w Trójmieście do wytwórni wchodzących w skład marki Cedrob Pasze. Auta Zakładu Produkcji Pasz pokonują miesięcznie 500 tyś. km, a nad wszystkim czuwają zaawansowane systemy zarządzania flotą i GPS.

CEDROB PASZE prowadzi produkcję pasz przestrzegając zasad GMP - dobrej praktyki produkcyjnej, GHP - dobrej praktyki higienicznej oraz zasad systemu HACCP. W 2008 roku został wdrożony pierwszy System Zarządzania Jakością.

Dziś CEDROB PASZE pracuje zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008 i sukcesywnie przygotowuje się do certyfikacji w ramach ISO 9001:2015. Systemy te, pozwalają na pełną kontrolę prowadzonej produkcji pasz w najdrobniejszych szczegółach od momentu przyjmowania surowca do zakończenia rozładunku paszy na fermie. Zakład Produkcji Pasz jest także pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej.

 

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia